Ak od nás čakáte samochválu, asi vás sklameme. Hodnotenie kvality poskytovaných služieb ponecháme iba na vás. Môžeme však sľúbiť, že pre vašu spokojnosť urobíme maximum.

Našou prednosťou je, že sme vysoko špecializovaní na prácu len s jednou jazykovou kombináciou „ruština - slovenčina“. Váš tlmočník a prekladateľ z/do ruského jazyka je rodený ruskojazyčný hovorca (native speaker).

Špecializácia na rusko-slovenské jazykové služby zabezpečuje, že:

  • každým dňom intenzívne pracujeme na zdokonaľovaní nami poskytovaných služieb,
  • úzky rozsah jazykového zamerania garantuje vysokú profesionalitu,
  • našu prácu robíme s maximálnym nasadením.

Prekladateľské služby môže potrebovať ktokoľvek z vás, kto sa dostane do kontaktu s ruskojazyčnou časťou tohto sveta. Radi pre vás preložíme akýkoľvek text v lehotách a termínoch, ktoré určíte vy. Kvalitu vyhotovených prekladov garantuje rodený hovorca (ruskojazyčný) s excelentnou znalosťou slovenského jazyka.

Tlmočenie je určené najčastejšie pre firemných klientov, ktorí organizujú obchodné stretnutia, rokovania, recepcie alebo iné podujatia so zahraničnými hosťami. Plynulosť prekladu, presnosť použitých výrazových prostriedkov sú pre nás samozrejmosťou. Veríme, že kvalitné tlmočenie je základom vašich úspešných obchodných stretnutí.

Výučba ruského jazyka je určená pre každého nadšenca ruštiny. Ruština je jedným z najdôležitejších svetových jazykov. Ak už aj poznáte jeden západný jazyk, bolo by fajn rozšíriť vaše vedomosti o druhý jazyk z východu. S nami sa ruštinu naučíte ľahko, rýchlo a jednoducho. Vyučujeme hravou a konverzačnou formou, ktorá dosahuje najlepšie výsledky a spokojnosť študentov.

Našu prácu robíme s entuziazmom. Sme radi, keď vidíme výsledky svojej práce a na konci spokojného klienta. Veríme, že do širokého portfólia našich referencií, budete v krátkom čase patriť aj vy.